Media GP

Agencja Marketingu Interaktywnego
Media GP to agencja interaktywna, specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach dla biznesu. Jesteśmy specjalistami od wirtualnego świata. Działamy na rynku od 2012 r., obsługujemy klientów na terenie całej Polski. Jeżeli interesuje Cię utworzenie i optymalizacja wizytówki Google bądź spacer wirtualny Google Street View to dobrze trafiłeś! Potrzebujesz nowej strony www albo chcesz wypozycjonować swoją obecną – także jesteś w dobrym miejscu! Wisienką na torcie mogą być zdjęcia Twojej firmy, zdjęcia z drona i filmik promocyjny, to dzięki nim możesz ocieplić wizerunek swojej firmy i wzmocnić jej rozpoznawalność.
Przede wszystkim, jeżeli zależy Ci, aby mieć te wszystkie rozwiązania w jednej firmie, to jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby. Chętnie pomożemy 🙂
  • Duże doświadczenie w branży reklamowej
  • Setki zrealizowanych projektów
  • Doskonały kontakt z Klientami
  • Kompleksowość działań
  • Najlepsze ceny i opinie
Przede wszystkim, jeżeli zależy Ci, aby mieć te wszystkie rozwiązania w jednej firmie, to jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby. Chętnie pomożemy 🙂

``Naszym nadrzędnym celem jest najwyższa jakość dostarczanych usług i zadowolenie Klientów``

– Media GP –

Opinie Klientów

Jestem bardzo zadowolony. Komunikacja @ przebiegała bardzo sprawnie, realizacja zamówienia również. Przy następnej okazji na pewno zdecyduję się na ponowny wybór tej firmy. Polecam!

Rafał Krajewski

Polecamy tę firmę z Warszawy do wykonywania zdjęć reklamowych, zdjęć 360 i wirtualnych spacerów Google Street View. Dobra cena, dobra jakość. Otrzymałem to co zamawiałem.

Centrum Rehabilitacji Rehasanka

Jestem zadowolony z wykonanej pracy. Pan Jakub zna swoją robotę. Sprawę świetnie prowadzi Pani Patrycja- rzeczowo przekazuje informacje dotyczące zlecenia. Zdjęcia podobają się moim klientom.

Wojtek Keczmer

Polecam, usługa wykonana zgodnie z ustaleniami, wszystko działa jak trzeba. Kompetentni ludzie wykonujący dobrze swoją pracę. Największym ich atutem jest profesjonalne podejście do sprawy.

Artur Mekwinski